15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://catwalkmagazine.pl 300 1
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Podróż poślubna -piękne miejsca dla nowożeńców

podroz poslubna
0 Comments

Planujecie ślub, ale wesele i uroczyste przysięgi to nie jedyne, o czym teraz myślcie? Już nie możecie doczekać się podróży poślubnej, by móc ze sobą spędzić piękne chwile tylko we dwoje? Szukacie miejsca, gdzie poczujecie się, jak w bajce, a Wasza podróż poślubna na zawsze zapadnie wam w pamięci? W takim razie koniecznie przekonajcie się jakie miejsca dla nowożeńców cieszą się największą popularnością? Przedstawiamy zestawienie popularnych miejsc, w które warto się wybrać na podróż poślubną.

Włochy – piękne miejsce na podróż poślubną

Lubicie dobrą kuchnię i urokliwe miejsca, w których czuć piękno i romantyzm? Kochacie przyjazną atmosferę i beztroskę? Szukacie miejsca, gdzie możecie nie tylko się sobą nacieszyć, ale również zwiedzić piękne miejsca? W takim razie doskonałym miejsce, w które warto się wybrać na podróż poślubną są Włochy. To jedno z najpopularniejszych miejsc dla nowożeńców, a także turystów. Piękne widoki i doskonałe jedzenie przyciąga wiele osób nie tylko w sezonie wakacyjnym, ale przez cały rok. Cena za hotel z dostępem do basenu nie jest wcale tak duża, jak może się wydawać. Za taką podróż przyjdzie zapłacić około 10-12 tyś za siedem lub czternaście dni.

Hawaje – kraina jak z bajki idealna dla nowożeńców

Widok na ocean, niemal biały piasek na plaży i mnóstwo egzotycznych rośli nie tylko za oknem, ale również na talerzu? Właśnie o tym marzycie wybierając się w swoją podróż poślubną? Miejscem, które spełni Wasze oczekiwania są Hawaje. To kolejne popularne miejsce, które wybierane jest przez nowożeńców. Ceny są atrakcyjne, szczególnie poza sezonem. Dostępne są oferty hoteli z dostępem do basenu, które umieszczone są kilka metrów od plaży. Mnóstwo miejsc do zwiedzania sprawia, że w takim miejscu przez Wasz miesiąc miodowy na pewno nie będziecie się nudzić!

Malediwy – popularne miejsca na podróż poślubną

Słońce padające na skórę, czyste plaże i turkusowa woda? Jeśli chcecie odpocząć w bajecznej krainie, to Malediwy są najlepszym wyborem. W takim miejscu zapomnicie o wszystkich problemach, pracy i trudnościach. Będziecie mogli wreszcie spędzić ze sobą czas bez planowania ślubu i przygotowywania wesela.

Wyżej wymienione propozycje miejsca na podróż poślubną to jedne z najpopularniejszych. Warto jednak wiedzieć, że takich miejsc jest o wiele więcej, więc bez trudu wybierzecie dla siebie coś odpowiedniego!

Poprzedni
Następny