15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://catwalkmagazine.pl 300 1
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Jak się pakować w dłuższą podróż – co lepsze, torba, plecak, czy walizka?

pakowanie walizek
0 Comments

Często podróżujesz, a może pierwszy raz planujesz dłuższą wyprawę i zastanawiasz się, jak się pakować, by mieć szansę na zabranie ze sobą wszystkiego, czego potrzebujesz? Na rynku dostępne są plecaki, torby i walizki, jednak wiele osób ma problem z wybraniem dla siebie odpowiedniego produktu do przygotowania się na podróż. Zapoznaj się z naszym poradnikiem i przekonaj się, co jest dla Ciebie najlepszym wyborem? Czego potrzebujesz, by móc z łatwością się pakować bez względu na to, gdzie się wybierasz?

Torba podróżna – kiedy warto ją wybrać?

Torba podróżnicza może mieć wiele rozmiarów, dzięki czemu można ją bez trudu dopasować do swoich potrzeb. Zazwyczaj wykonana jest z tkaniny lub ewentualnie ze skóry naturalnej. Warto wybierać torby podróżnicze, które mają twarde dno, dzięki czemu łatwiej jest zachować w nich porządek i układać ubrania, a także inne elementy wyposażenia, które są niezbędne w podróży. Doskonale sprawdzają się modele z wieloma przegródkami i kieszonkami. Torby idealnie sprawdzają się jeśli wybierasz się w podróż na jeden lub trzy dni. To również polecana opcja dla kobiet w ciąży, które idą do szpitala.

Plecak podróżniczy – dla kogo i na jakie wyprawy?

Interesującym produktem dla podróżników jest plecak podróżniczy. W tym przypadku również można wybrać różne rozmiary. Dostępne są specjalne modele, które zapina się na klatce piersiowej i w pasie, by obciążenie rozłożone było na całą sylwetkę. Dzięki temu kręgosłup podczas noszenia plecaka nie jest obciążony. Tego rodzaju produkty najlepiej sprawdzają się dla osób, które lubią podróżować rowerem lub pieszo. Plecak dla podróżników doskonale sprawdzać się będzie w czasie wędrówki po górach lub podczas jazdy na rowerze. Można go stabilnie ułożyć na plecach, dzięki czemu ręce pozostają wolne i swobodne.

Walizka podróżna – czy warto inwestować?

Cieszy się największą popularnością. To właśnie w niej można zmieścić nie tylko ubrania, ale również innego rodzaju gadżety. Pojemna, duża i stabilna. Doskonale sprawdza się na dłuższe wyprawy. Można w niej spakować naprawdę wiele, a dzięki kieszonkom i przegródkom można ułożyć ubrania, akcesoria do kąpieli i pielęgnacji w oddzielnych przegródkach.

Warto mieć w swojej garderobie każdy z tych gadżetów podróżniczych. Dzięki nim możesz przygotować się na każdą wyprawę bez względu na to, gdzie, kiedy i na ile się wybierasz.

Poprzedni
Następny