15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://catwalkmagazine.pl 300 1
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Gadżety do kuchni, które powinna mieć każda gospodyni

gadzety do kuchni
0 Comments

Gotowanie to Twoja pasja? Lubisz spędzać w kuchni dużo wolnego czasu i tworzyć nowe potrawy, które wzbudzać będą zachwyt u domowników i znajomych? Jeśli tak, to koniecznie zadbaj o to, by w Twojej kuchni znalazły się wszystkie gadżety do gotowania, które sprawią, że przygotowywanie nowych dań i deserów stanie się łatwiejsze i przyjemniejsze. Przekonaj się razem z nami, jakie akcesoria do kuchni dostępne są na rynku, do czego służą, a także dlaczego warto mieć je pod ręką.

Przesiewaczka do mąki

Mało znanym gadżetem do kuchni, jest przesiewaczka do mąki, dzięki której można pozbyć się drobnych pęcherzyków powietrza, a co więcej wszelkich grudek. To pozwala na przygotowanie idealnej masy na ciasto lub tort. Taki gadżet do kuchni jest bardzo prosty w obsłudze. Zbudowany jest z pojemnika, który na dnie ma sitko z drobnymi otworami, a także rączkę, dzięki której sitko na dnie zaczyna się delikatnie poruszać. W ten sposób mąka wsypana do pojemnika zostaje przesiana. Zazwyczaj gadżet ten wykonany jest z plastiku lub metalu. Można go kupić za kilka złotych cena to około 8-15 złotych za sztukę.

Wyciskacz do czosnku

Nie wiele osób zdaje sobie z tego sprawę, ale siekanie czosnku wydobywa z niego wszystkie najważniejsze składniki odżywcze i prozdrowotne przez co utracane są jego cenne właściwości. Najlepiej miażdżyć czosnek, by nie utracić jego właściwości i walorów smakowych. Doskonale do tego zadania sprawdzać się będzie wyciskacz do czosnku. Składa się on z dwóch części – rączki, a także pojemniczka na czosnek. Do pojemnika należy włożyć czosnek, a następnie ścisnąć rączki, dzięki czemu tłok w wyciskaczu zacznie naciskać na warzywo. W ten sposób zyskać można świeżo wyciśnięty czosnek, który można dodać do każdej potrawy.

Nitka do krojenia ciasta i tortów

Zawsze masz problem z równym pokrojeniem ciasta lub tortu? Często pieczesz biszkopt, ale masz trudności z jego przecięciem na dwa kawałki? W takim razie potrzebujesz nitki do krojenia ciast, biszkoptów i tortów, dzięki której każdy kawałek będzie równy.

Wszystkie wyżej wymienione gadżety są dostępne w bardzo niskich cenach. Sprawiają, że gotowanie i przygotowywanie deserów staje się łatwe i przyjemne. To gadżety do gotowania, które powinny znaleźć się w kuchni nie tylko profesjonalnych kucharzy, ale również amatorów.

Poprzedni
Następny