15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://catwalkmagazine.pl 300 1
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Stoisko konferencyjne – czym się kierować przy jego wyborze?

0 Comments

Stoiska konferencyjne to idealne rozwiązanie dla firm, które podczas różnego rodzaju imprez chcą skupić się na jak najbardziej szczegółowym sposobie prezentacji określonych produktów lub usług. Dużą wagę przywiązuje się tam na bezpośrednim kontakcie z klientem. Czym się kierować przy wyborze konkretnego projektu takiego stanowiska? Podpowiadamy.

Czym wyróżnia się stoisko konferencyjne?

Stoisko konferencyjne w porównaniu do innych sposobów prezentacji na targach branżowych, wyróżnia się przede wszystkim specyficznym zagospodarowaniem przestrzeni. Zamiast umieszczania produktów na poszczególnych półkach i elementach ekspozycyjnych, większość dostępnego obszaru przeznacza się na stoliki, krzesła, fotele i kanapy. Prezentacja odbywa się zwykle na dużych ekranach umieszczonych na poszczególnych ścianach. Niebagatelne znacznie w tym przypadku odgrywają urządzenia multimedialne w postaci mikrofonów, głośników i słuchawek z których korzystają goście.

Na co zwrócić uwagę wybierają stoisko konferencyjne?

Zakup gotowych elementów do urządzenia stoiska konferencyjnego nie jest wcale dużym wyzwaniem. Natomiast dużo więcej trudu sprawia efektywne jego urządzenie, zwłaszcza w przypadku jeśli przestrzeń wystawiennicza jest dość mocno ograniczona. Dlatego znacznie lepszym wyjściem jest zaprojektowanie go od podstaw. Najlepiej z pomocą doświadczonej firmy, która świadczy usługi związane z obsługą targów. Dobrym przykładem może być Exposystemy. Przedsiębiorstwo zajmuje się zarówno tworzeniem indywidualnych projektów, ich budową, a nawet dostarczeniem wszystkich elementów na odbywające się targi w określonym mieście. Aby zapoznać się z pełną ofertą warto sprawdzić informacje dostępne na stronie www.

O czym nie można zapomnieć przy wyborze stoiska konferencyjnego?

Warto wybrać stoisko konferencyjne na którym będzie wystarczająca przestrzeń dla gości. Największym wyzwaniem dla wielu firm jest to, że po chwili robi się dość tłoczno, co uniemożliwia efektywne obsługiwanie klientów. Dlatego kluczowe znacznie ma także dobrze dobrany zespół, który będzie zajmował się gośćmi. Powinny być to przede wszystkim osoby kompetentne, doświadczone oraz posiadające szeroki zakres wiedzy na temat reklamowanych produktów. Należy wyznaczyć dla nich odpowiednie miejsce w którym będą mogli prezentować bogatą ofertę firmy i prowadzić w efektywny sposób wartościowe konferencje z udziałem co najmniej kilku zainteresowanych. Warto zadbać o dobre samopoczucie odwiedzających poprzez umieszczenie w wyznaczonym miejscu niewielkiego poczęstunku i gadżetów reklamowych.

Poprzedni
Następny