15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://catwalkmagazine.pl 300 1
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Odkryj piękno, które masz w naturze

naturalne kosmetyki
0 Comments

Natura to nasz niezawodny sprzymierzeniec w dbaniu o dobre samopoczucie, a także o urodę. Poszukując skutecznych, a zarazem bezpiecznych sposobów pielęgnacji, coraz częściej zwracamy się w jej kierunku. Pamiętajmy jednak, że opracowując swój indywidualny, codzienny rytuał pielęgnacyjny, warto dbać o ciało nie tylko od zewnątrz, ale też od środka.

Marka Polana to holistyczne podejście do pielęgnacji skóry, oparte na dobroczynnych właściwościach naturalnych składników. Dzięki swojej wiedzy, doświadczeniu i pasji do natury, Herbapol-Lublin stworzył innowacyjny koncept dwukierunkowej pielęgnacji, polegający na dbaniu o kondycję skóry od zewnątrz – dzięki kosmetykom, oraz od wewnątrz – dzięki suplementom diety.

Głównym składnikiem produktów Polana jest czerwona koniczyna, zwana rośliną kobiet. Choć wygląda niepozornie, skrywa w sobie moc składników aktywnych, które w połączeniu z innymi ekstraktami roślinnymi, wspierają kobiety w trosce o kondycję i piękno skóry.

Czerwona koniczyna od lat rośnie na polskich łąkach

Jej trzylistkowe liście oraz kwiat skrywają w sobie wielką moc, która doceniana jest przez zwolenniczki świadomej pielęgnacji. Ta cenna dla kobiet roślina posiada nie tylko właściwości regulujące gospodarkę hormonalną, ale wpływa także korzystnie na układ kwrionośny oraz regeneruje skórę, opóźniając proces jej starzenia się. Dzieje się to za sprawą zawartych w ekstrakcie z koniczyny izoflawonów, które pozytywnie wpływają na sieć włókien kolagenowych i elastynę, redukując ilość wolnych rodników. Dodatkowo, izoflawony chronią przed słońcem oraz stymulują syntezę kolagenu, co przekłada się na zapewnienie odpowiedniej elastyczność skóry oraz odmłodzony, promienny wygląd. Flawonoidy i antocyjany zawarte w koniczynie działają antyoksydacyjnie, przeciwzapalnie, wpływając jednocześnie na zmniejszenie wysuszenia naskórka i wyrównując koloryt skóry.

Marka Polana to trzy programy naturalnej pielęgnacji dostosowane do różnych potrzeb skóry: Nawilżanie, Rewitalizacja, a także Odmładzanie. W każdym z produktów zawarty jest ekstrakt z czerwonej koniczyny, a ponadto inne wartościowe składniki ziołowe i roślinne, m.in. chaber bławatek, stokrotka, czy mak lekarski.

Poprzedni
Następny