15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://catwalkmagazine.pl 300 1
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Gadżety dla sportowców i osób aktywnych fizycznie, które mogą przydać się przy treningu

gadzety do cwiczen
0 Comments

Jesteś zawodowym sportowcem, a może dopiero zaczynasz dbać o swoją kondycję i sylwetkę? Tak naprawdę nie ma znaczenia, czy ćwiczysz od kilku lat, czy od kilku miesięcy – poniżej wymienione gadżety dla sportowców i osób aktywnych fizycznie z pewnością Ci się przydadzą i sprawią, że każdy trening okaże się dobrą zabawą. Zadbaj o swoją motywację i wybierz dla siebie gadżety do ćwiczeń, które umilą Ci czas spędzony na treningu.

Shaker na koktajle białkowe

Sportowcy, którzy ćwiczą od kilku lat lub miesięcy mają zwiększone zapotrzebowanie na białko. To główny budulec tkanki mięśniowej. Niestety często nawet dobrze zbilansowana dieta nie jest w stanie dostarczyć odpowiedniej ilości białka dla sportowców, przez co konieczna jest suplementacja tego ważnego składnika odżywczego. Odżywki białkowe zazwyczaj można znaleźć w formie proszku, który należy wymieszać z wodą lub mlekiem. Do wymieszania i wygodnego picia warto mieć pod ręką shaker, który dokładnie wymiesza wszystkie składniki.

Zegarek liczący liczbę kroków, prędkość i czas treningu

Polecanym gadżetem dla sportowców jest również zegarek, który liczy spalone kalorie, ilość kroków wykonanych w ciągu dnia, prędkość marszu, a także czas treningu. Jest to więc jeden z najpraktyczniejszych gadżetów, który przyda się nie tylko sportowcom, ale również osobom, które dbają o swoje zdrowie lub chcą zacząć się odchudzać.

Mata do ćwiczeń

Często bywa tak, że wykonywane ćwiczenia odbywają się na podłodze w domu. Niestety ślizga posadzka sprawia, że utrzymanie odpowiedniej pozycji staje się problematyczne, a leżenie na plecach lub brzuchu jest po prostu nieprzyjemne. Warto więc zainwestować w matę do ćwiczeń, którą można kupić w każdym sklepie sportowym za kilkanaście lub kilkadziesiąt złotych.

Gumy do ćwiczeń

To gadżet, który wzbudza zainteresowanie kobiet. Gumy do ćwiczeń pozwalają na wydajniejsze ćwiczenia mięśni. Pozwala na budowanie mięśni nóg i pośladków. Przydatne i niedrogie.

Wszystkie wyżej wymienione gadżety do ćwiczeń są przydatne i sprawiają, że treningi są wydajniejsze i efektowniejsze. Warto w nie zainwestować, by zadbać o to, by efekty treningów były widoczne po szybszym czasie.

Poprzedni
Następny