15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://catwalkmagazine.pl 300 1
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Jak kręcić włosy bez lokówki?

krecone wlosy
0 Comments

Marzą Ci się piękne fale we włosach? Masz włosy proste, które odporne są na stosowanie lokówki? Może Twoje fale są bujne i niesforne, przez co trudno jest Ci stworzyć wymarzoną stylizację włosów i szukasz sposobu na to, jak to zmienić? Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z naszym poradnikiem. Przedstawiamy kilka prostych sposobów na zakręcenie fal bez użycia lokówki. To sposoby bezpieczne i bardzo proste, które stosowane są nie tylko w domach, ale także w wielu profesjonalnych salonach fryzjerskich.

Siatka do włosów – sposób na piękne i bujne loki

Jeśli Twoje włosy są zniszczone i suche, dlatego nie chcesz stosować lokówki, by nie pogorszyć ich stanu, to dobrym rozwiązaniem jest stosowanie akcesoriów do stylizacji włosów. Jednym z nich jest siatka na włosy, dzięki której można osiągnąć efekt pięknych i bujnych loków. Siatki na włosy można kupić w niemal każdej drogerii. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że są bardzo łatwe w użyciu. Po umyciu włosów i ich delikatnym wysuszeniu można założyć siatkę na włosy. Jednym ze sposobów na zakręcenie loków przy użyciu siatki jest suszenie kosmyków, kiedy umieszczona jest ona na głowie, lub pozostawienie jej na noc.

Zakręcanie włosów na opaskę do włosów

Dużą popularnością cieszy się również sposób kręcenia włosów na opaskę. Wystarczy opaska założona na włosy, w którą zaplata się kosmyki. Przed rozpoczęciem nawijania włosów na opaskę warto przygotować kosmyki, by fale były sprężyste i trwalsze. Po pierwsze konieczne jest umycie włosów i ich lekkie wysuszenie. Następnie należy je dokładnie rozczesać, a potem wklepać piankę do stylizacji włosów. Przyczyni się ona do wydobycia naturalnego skrętu włosów. Opaskę należy wpiąć we włosy na czubku głowy wsuwkami i pozostawić na noc. Rano po jej zdjęciu włosy będą pofalowane.

Wałki do włosów – prosty sposób na naturalne fale

Popularnym z bezpieczniejszych sposobów na kręcenie włosów jest stosowanie wałków do włosów. Można je stosować na ciepło lub tradycyjnie. Na rynku dostępne są wałki do włosów podgrzewane, dzięki którym fale są sprężyste.

Wszystkie wymienione wyżej sposoby na kręcenie włosów bez lokówki są bardzo proste i nie zajmują dużo czasu. Przekonaj się, że bez problemu możesz stworzyć wymarzoną stylizację włosów bez konieczności stosowania urządzeń, które niszczą kosmyki. Dodatkowo nie musisz płacić za wizytę u fryzjera, ponieważ jesteś w stanie sama tego dokonać.

Poprzedni
Następny