15 49.0138 8.38624 1 0 4000 1 https://catwalkmagazine.pl 300 1
theme-sticky-logo-alt
theme-logo-alt

Elektroniczne gadżety samochodowe z okazji Dnia Babci i Dziadka

elektroniczne gadzety
0 Comments

W przypadku, gdy dziadkowie jeżdżą swoimi autami warto zamiast laurki dać im praktyczny prezent, z którego będą korzystali na co dzień. Często słyszymy o kolizjach, w których trudno wyjaśnić sprawcę zdarzenia. Nagranie z wideorejestratora, np. SmartGPS DVR-1100L może być znacznym ułatwieniem.

Innym praktycznym prezentem jest nawigacja BECKER Active.6S PLUS, która pomoże sprawnie poprowadzić naszych najbliższych do celu podróży.

BECKER Active.6S PLUS

Nawigacja BECKER Active.6S PLUS wyposażona jest w dotykowy, duży ekran o przekątnej 6,2 cala. Wyświetlany na nim obraz w rozdzielczości 800 x 480 pikseli jest czytelny, dzięki czemu łatwo odczytywać z niego dane. Urządzenie posiada wbudowaną pamięć o pojemności 4 GB, jednak możemy ją rozszerzyć za pomocą karty pamięci microSD o pojemności maksymalnej wynoszącej 32 GB. Nawigacja posiada mapę 46 krajów Europy, dlatego nasi najbliżsi będą mogli podróżować nie tylko po naszym kraju, ale po całym kontynencie. BECKER Active.6S PLUS posiada aktywny uchwyt, który mocowany jest za pomocą łącznika magnetycznego. Oprogramowanie posiada asystent zjazdu, dzięki czemu w prosty sposób trafimy np. na stację benzynową. Ciekawą funkcją jest także asystent parkowania, który znajduje nam parking w pobliżu celu podróży. Asystent pasa ruchu informuje nas o konieczności zmiany pasa w odpowiednim czasie, dzięki czemu nie przegapimy danego zjazdu. Urządzenie posiada także ostrzeżenie o limicie prędkości, a oprogramowanie jest zaprojektowane tak, by na bieżąco kalkulować w zależności np. od pory dnia najlepszą trasę.

SmartGPS DVR-1100L Wifi

Drugim prezentem, który możemy przekazać z okazji dnia Babci lub Dziadka jest kamera samochodowa SmartGPS DVR-1100L Wifi. Urządzenie posiada szerokokątny obiektyw oraz matrycę Sony EXMOR. Pozwala ona na zapis filmu, dzięki czemu będziemy mogli w razie niespodziewanych zdarzeń drogowych przedstawić go jako dowód w sprawie. Możemy go pokazać na ekranie 2-calowego wyświetlacza, lub za pomocą złącza HDMI podłączyć kamerę do telewizora i tam odtworzyć nagranie. Kamera nagrywa obraz w rozdzielczości Full HD – 1920 x 1080 pikseli. Posiada detektor ruchu, ma wbudowany mikrofon i głośnik oraz czujnik wstrząsowy. Filmy zapisywać można na karcie pamięci typu microSDHC o maksymalnej pojemności wynoszącej do 64 GB. Dzięki wbudowanemu modułowi Wi-Fi możemy połączyć się ze smartfonem by tam zapisywać dane lub odtwarzać nagrania.

Atrakcyjne ceny

Z okazji Dnia Babci i Dziadka sklep 4cv oferuje zniżkę zarówno na nawigację BECKER Active.6S PLUS jak i wideorejestrator SmartGPS DVR-1100L. Dzięki temu możemy przekazać praktyczny prezent, a przy okazji nie obciążymy znacznie naszego budżetu domowego.

Poprzedni
Następny